Wojna o Wawel 2009: wyniki pierwszych eliminacji


24 października w katowickim klubie Cogitatur odbyły się pierwsze eliminacje do Wojny o Wawel 2009. Poznaliśmy pierwszych zwycięzców.

Ostatni uśmiech Jacksona


"This Is It" to najlepszy przeciętny film, jaki w życiu widziałem!

Koncert Możdżera podczas festiwalu Solidarity of Arts


Widowisko jazzowe, do którego znany pianista Leszek Możdżer zaprosił gwiazdy światowego jazzu, będzie głównym wydarzeniem rozpoczynającego się w połowie sierpnia w Gdańsku II Festiwalu Solidarity of Arts 2010.

Babilońska pieczęć sprzed ponad 3750 lat odkryta w Egipcie


Pozostałości pieczęci z wypalanej gliny, pokrytej pismem klinowym, a pochodzącej z okresu imperium babilońskiego odkryli w północno-wschodnim Egipcie austriaccy archeolodzy - podaje serwis internetowy Egypt State Information Service.

Nasze przedsiębiorstwo utylizacji odpadów od wielu lat zapewnia bezpieczny dla środowiska odbiór odpadów niebezpiecznych. Posiadamy odpowiedni licencjonowany tabor do tego, żeby odbiór odpadów niebezpiecznych odbywał się w warunkach odpowiednich. Oferowany przez nas

odbiór odpadów przemysłowych

posiada wszystkie możliwe zezwolenia i atesty. Jeśli dbasz o środowisko naturalne nam możesz powierzyć odbiór odpadów niebezpiecznych.

W ofercie naszego niewielkiego zakładu złotniczego znajdą Państwo także złote wisiorki z oprawionymi samorodkami złota. Nasze

złote wisiorki

są niepowtarzalnym wyrobem jubilerskim i gwarantujemy, że nie ma takiego drugiego złotego wisiorka z samorodkiem złota. Zapraszamy do zapoznania się z nasza kolekcją złotych wisiorków z samorodkami złota.

Konkurs "Gone"


Panda Security, "Popcorn" i Wydawnictwo Jaguar zapraszają wszystkich blogujących i nieblogujących do wzięcia udziału w konkursie.

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>