Stolik kawowy z wbudowanym PC-tem


Firma Retro-Tech zaprojektowała stolik kawowy, w którego środku czeka nie lada niespodzianka - wbudowany komputer z monitorem LCD.

Google zapowiada swój nowy produkt, zintegrowany w usłudze e-mailowej Gmail. Buzz opiera się na komunikatorze internetowym, wideo-czacie i komunikacji w Gmailu z innymi użytkownikami. Rozwój społeczeństwa informacyjnego a zagrożenia dla bezpieczeństwa w biznesie. Inwigilacja a ochrona danych osobowych. Bezpieczeństwo firmy a ochrona informacji prawnie chronionych. Etyczne i ...
Lokalizacja: Serock - Rodzaj: kurs / szkolenie Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.Komisja Europejska oraz ciało standaryzacyjne Unii - CENELEC - wejdą w 2010 rok z propozycją standardu bezpieczeństwa dla odtwarzaczy muzycznych. 40 lat temu powstał nowy sposób wymiany danych. Eksperyment z kalifornijskiego uniwersytetu znamy dziś pod nazwą Internet. Celem kursu jest szybkie nauczenie aktywnego i poprawnego porozumiewania się w języku Polskim w sytuacjach związanych z życiem codziennym, ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na Xbox LIVE pojawiła się już wersja demonstracyjna długo oczekiwanej gry Battlefield: Bad Company 2. Demo pozwala na rozegranie meczu multiplayer.

Najnowsza wersja Binga dla systemu Windows Phone wprowadza bardzo wiele nowości. Mamy nową stronę główną, wyszukiwarkę filmów, informacje o ruchu drogowym, nowy interfejs i… nawigację głosową. Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC. Obowiązujące przepisy i akty wykonawcze. - Jak i gdzie szukać niezbędnych ustaw i rozporządzeń z dziedziny prawa pracy? Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Urządzenia mobilne o małych rozmiarach, które są bardziej energooszczędne, a do tego bardziej "świadome".Samsung dodaje do swojej oferty cztery nowe netbooki z platformą Intel Pine Trail, które mają oferować nawet do 12 godzin ciągłej pracy na baterii. Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara. Uważaj na pryskający tłuszcz. Na sam koniec roku NVIDIA zostawia nas z prezentem w postaci "nowych" procesorów graficznych dla komputerów przenośnych.

Flagowa obudowa Cooler Mastera w wersji z oknem


Jeszcze raz o obudowie HAF 922 Mini, tym razem przedstawiamy wersję z oknem tej niezwykle popularnej ostatnio obudowy ze stajni Cooler Mastera.

Geografia do matury (Kilece)


...
Lokalizacja: Kilece - Rodzaj: liceum ogólnokształcące

Nowy model karty graficznej Power Color Radeon


20 kwietnia ruszy sprzedaż nowego modelu karty graficznej Power Color Radeon HD 5870 PCS++, wyposażonej w niereferencyjny system chłodzenia Professional Cooling Solution.

Obsługa klienta szkolenie otwarte (Gdynia)


"Potencjał firmy to procent stałych, zadowolonych klientów. Nie sam produkt ani usługa decyduje o sukcesie firmy, lecz jej profesjonalnie przygotowani ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nasza firma produkuje od wielu lat pojemniki na odpady medyczne. Wszystkie nasze pojemniki na odpady medyczne wykonane są z atestowanych materiałów. Produkowane w naszym przedsiębiorstwie

pojemniki na odpady medyczne

są szczelne i zapewniają bezpieczny transport odpadów do miejsca utylizacji. Nasze pojemniki na odpady medyczne nadają się również do tego, żeby przechowywać w nich odpady weterynaryjne oraz klisze rtg.

Podkręcony GeForce GT 220


W przyszłym tygodniu nVidia zaprezentuje karty graficzne wytworzone w technologii 40 nm i obsługujące DirectX 10.1, a MSI ma już gotową, podkręconą wersję karty GeForce GT 220.

Kompaktowe Superzoomy Samsunga


Samsung prezentuje dwa nowe aparaty cyfrowe zamknięte w kompaktowych obudowach, w których znajdziemy szerokokątne obiektywy z 15-krotnym zoomem i 12-megapikselowe matryce.

Nintendo największym trucicielem zdaniem Greenpeace'u


GreenPeace opracował raport na temat producentów konsol do gier. Największym trucicielem, zdaniem ekologów, jest firma Nintendo.

Unia Europejska inwestuje 18 milionów euro w technologię LTE


Komisja Europejska podjęła decyzję o inwestycji aż 18 milionów euro w badania, mające na celu stworzenie usprawnionej wersji bezprzewodowej łączności Long Term Evolution.

Badanie i analiza potrzeb szkoleniowych - RAPS (Szczecin)


1.Szkolenie pracowników jako inwestycja tworząca wartość dodaną. 2.Priorytety szkoleniowe organizacji. 3.Trzy poziomy analizy. (organizacja, stanowisko pracy, pracownik) 4.Formułowanie celów szkoleniowych.(świadomość potrzeby, dobór narzędzi, ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Samsung Galaxy 3, czyli Android 2.1 dla mniej zamożnych


Samsung przedstawia kolejny smartfon z linii Galaxy, tym razem oznaczony cyferką 3. Nowy model posiada system Android, 3,2-calowy ekran dotykowy oraz łączność Bluetooth 3.0.

Kadry i Płace Symfonia i Płatnik (Gdynia)


Centrum Doradczo Szkoleniowe organizuje Kurs z zakresu Kadr i Płac z wykorzystaniem Programów Księgowo-Płacowych: Symfonia oraz Płatnik. Gwarantujemy intensywne i ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dotykowe tablety Wacom


Firma Wacom wprowadziła na rynek nowe tablety z serii Bamboo z multidotykową powierzchnią, obsługiwane piórkiem lub palcami.

GeForce GTX 465 pojawia się na horyzoncie


W jednym z chińskich serwisów pojawiła się informacja o nowej karcie graficznej Nvidii, opartej na procesorze Fermi, która ma być jednak znacznie słabsza od obecnych już na rynku kart.

Nawigacja-komputer do samochodu


NavRoad Hugo - wystarczy przyjrzeć się parametrom technicznym urządzenia by przekonać się, że sprzęt nie będzie nas w żaden sposób ograniczał. To wręcz mały komputer to nawigacji.

Microsoft wyłączy stare wersje swojego komunikatora


Microsoft planuje wymusić na wszystkich użytkownikach komunikatora Windows Live Messenger aktualizację do najnowszej wersji.

Google inwestuje w rynek mobilnej reklamy


Google zdecydowanie jest zainteresowane reklamą na telefonach komórkowych. Gigant zakupił firmę AdMob za akcje warte 750 milionów dolarów.

Microsoft sprzedał 150 milionów licencji na Windows 7


Już w kwietniu 2010 roku, Windows 7 stał się najszybciej sprzedającym systemem operacyjnym, kiedy to sprzedano 100 milionów licencji. Teraz Microsoft dokłada kolejne 50 milionów.

Ramka foto z łącznością 802.11n


Firma eStarling wprowadziła na rynek pierwszą na świecie cyfrową ramkę, dysponującą łącznością Wi-Fi 802.11n. Dzięki temu zdjęcia będzie można przesyłać bezprzewodowo jeszcze szybciej, niż dotychczas.

AutoCAD 2D - szkolenie poziom zaawansowany (Warszawa)


Podstawowym celem szkolenia jest wdrożenie projektantów i kreślarzy do stosowania w ich pracy wszechstronnego programu do wspomagania płaskich prac projektowych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

HTC Touch Pro3 z Windows Mobile 6.5


Na trzeci kwartał 2010 roku, HTC przygotowuje premierę trzeciej generacji smartfona Touch Pro. Model ten będzie jednak sprzedawany z systemem WM 6.5, zamiast Windows Phone 7.

Trzecia wersja podglądowa Internet Explorer 9


Zespół pracujący nad dziewiątą wersją Internet Explorera udostępnił już trzecią z kolei wersję poglądową przeglądarki. W najnowszej odsłonie poprawiono wsparcie dla standardu HTML5 oraz zwiększono ogólną szybkość działania programu.

Szkolenie weekendowe VBA MS Excel (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Praca z makrami: o tworzenie i uruchamianie o przeglądanie kodu VBA Omówienie interfejsu VBE Wprowadzenie do języka VBA: o składnia języka o zmienne o instrukcje przypisania o typy danych o operatory logiczne oraz matematyczne o instrukcje ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Doda zaraża wirusem w Sieci


Spośród rodzimych celebrytów najbardziej ryzykowne jest wyszukiwanie materiałów związanych z Dorotą Dodą Rabczewską – 4% materiałów na jej temat jest zawirusowanych.

Plugin Check Mozilli dostępny dla każdego


Sprawdzająca aktualność wtyczek strona Plugin Check, który do tej pory służyła tylko użytkownikom Firefoksa obsługuje teraz również inne przeglądarki.

Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania - kluczowe zagadnienia, praktyczne przykłady- Warszawa (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Moja firma od wielu lat przeprowadza panele fotowoltaiczne Bydgoszcz montując panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy oraz okolicach. Jeśli zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne Bydgoszcz w naszej firmie zajmiemy się również temat dofinansowania, tak żeby panele fotowoltaiczne Bydgoszcz były zamontowane w jak najatrakcyjniejszej formie finansowania. Montując panele fotowoltaiczne Bydgoszcz masz pewność, że będą służyły bezawaryjnie przez długie lata.