MSI pracuje nad netbookiem z nową platformą Intela


MSI pracuje nad nowym netbookiem z serii Wind, który bedzie wykorzystywał zupełnie nową platformę Intela o nazwie Pine Trail Atom.

Szkolenie "Podstawy metodyki PRINCE2" jest szkoleniem realizowanym w ciągu dwóch dni i pozwala uczestnikom na poznanie głównych aspektów metodyki PRINCE2. ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Kurs obejmuje Postrzeganie siebie i możliwości własnego działania; Komunikacja i interpersonalna i jej usprawnianie ( wyrażanie emocji, empatia, nawiązywanie relacji ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenieGoogle zarabia około 500 milionów dolarów na literówkach. Do takich wyliczeń doszło dwóch naukowców z Harvardu: Tyler Moore i Benjamin Edelman. Główne moduły 1. Przegląd podstawowych standardów zarządzania projektami: IPMA, PMI, PRINCE2 2. Podejście do planowania projektu 3. Zasady planowania 4. Zasady szacowania projektu 5. Wybrane ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie W skład zestawu wchodzą Galeria Fotografii, Movie Maker, Live Mail, Live Messenger, Live Sync, Live Family Safety i Windows Live Writer.

W Internecie pojawiły się plotki, jakby nowa wersja Mac OS-a miała być zintegrowana ze sklepem z aplikacjami App Store. Pogłoski postanowił zdementować sam Steve Jobs.

Według statystyk AndroLib, użytkownicy systemu operacyjnego Google Android mogą już wybierać spośród 50 tysięcy aplikacji dostępnych w Android Market. Działa już serwis internetowych wersji aplikacji Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote, pochodzących z pakietu biurowego Microsoft Office. Aktualnie projekt kierowany jest do osób z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Kanady, ale korzystać z nich mogą też internauci z całego świata.

Badania przeprowadzone przez brytyjską usługę rozwodów przez Internet wskazują, że serwis społecznościowy Facebook ma naprawdę zły wpływ na nasze małżeństwa. I. Wynagrodzenia pracownicze. 1. Praktyczne aspekty naliczania wynagrodzenia ze stosunku pracy 2. Lista płac - ćwiczenia - tworzenie listy płac w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Sony próbuje zmierzyć się z chyba największą awarią, z jaką miało do czynienia. 69 tysięcy zasilaczy użytych w kilku modelach komputerach, musi zostać wymienionych.Battlefield: Bad Company 2 będzie posiadało system uaktualnień podobny do Mass Effekta 2. Osoby, które zamówią grę przedpremierowo, mogą liczyć na gratisy. Panasonic zaprezentował dwa nowe duże modele plazmowe, o rozdzielczości Full HD i przekątnej ekranu odpowiednio 58 i 65 cali. Model TX-P58V10 o przekątnej 58 cali oraz 65-calowy TX-P65V10. Wołomińscy policjanci musieli zaangażować wyposażony w kamerę termowizyjną helikopter, by odnaleźć 28-letnią kobietę, która bezgranicznie zaufała swojemu GPS-owi.

Stolik kawowy z wbudowanym PC-tem


Firma Retro-Tech zaprojektowała stolik kawowy, w którego środku czeka nie lada niespodzianka - wbudowany komputer z monitorem LCD.

Bill Gates zdobył na Twitterze 100 000 śledzących w 8 godzin


Osiem godzin temu jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w świecie IT założyła sobie konto na Twitterze. Już teraz profil Billa Gatesa śledzi poprzez tego mikrobloga ponad 100 000 osób.

ExoPC Slate - tablet z Atomem i systemem Windows 7


Nowy tablet jest na horyzoncie, choć nie pojawi się najpóźniej w środku lata bieżącego roku, jak do tej pory planowała firma ExoPC. Urządzenie o nazwie ExoPC Slate miało wykorzystywać pierwszą generację procesorów Intel Atom, ale producent ostatecznie zdecydował, że projekt kasuje i zastępuje go nowym, opartym na platformie procesorowej Intel Pine Trail.

Kurs makijażu podstawowego i artystycznego (Warszawa)


Ogłaszamy zapisy na wiosenny kurs makijażu podstawowego i artystycznego. Akademia Sztuk Artystycznych Agaty Świeckiej kształci wizażystów, stylistów fryzur i stylistów mody. Zajęcia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sąd oddalił wniosek o upadłość portalu grono.net


Sąd oddalił wniosek o upadłość portalu grono.net. Jak się okazało, wszyscy wierzyciele zostali spłaceni.

Konkurent dla Wikipedii na horyzoncie


AOL Owl, aktualnie w wersji beta, to portal, który ma ambicję konkurować z Wikipedią. Artykuły mają być pisane przez ochotników-ekspertów z wielu dziedzin.

Przestrzenne głośniki dla oszczędnych


Niebawem na polski rynek trafi nowy komplet przestrzennych głośników marki Genius. Sześciokanałowy zestaw SW-5.1 1505, o którym mowa, to sprzęt przeznaczony przede wszystkim do gier oraz filmów.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

Sony DSLR-A850: lustrzanka dla wymagających


Solidna budowa urządzenia ma gwarantować profesjonalną obsługę i niezawodne działanie.

Korekty ZUS-korygowanie dokumentów na podstwie zawiadomienia o błędach w dokumentach rozliczeniowych (Warszawa)


1. Wewnętrzny dokument Rozliczeniowy WDR 2. Rozbieżności pomiędzy DRA i WDR ZUS 3. Wyjaśnienie poszczególnych dokumentów uznanych jako błędne 4. Weryfikacja rozbieżności pomiędzy DRA i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Najlepsze gadżety 2009 według TIME-a


Magazyn TIME opublikował rankingi produktów zaprezentowanych w roku 2009. Zwycięzcą nie został nowy iPhone, a… Motorola Droid.

Microsoft Excel 2007 - kalkulacje, obliczenia (Warszawa)


1. Wprowadzenie 2. Edycja 3. Formatowanie 4. Formuły 5. Podstawowe narzędzia 6. Wykresy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firefox 4.0 - premiera za rok


Mozilla zapowiedziała czwartą edycję swojej przeglądarki. Firefox 4.0 ma zadebiutować już za rok.

Bardziej "ludzkie" Gadu-Gadu


"Ludzie" to nowa funkcja w najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10. Dzięki niej użytkownicy GG 10 mogą w jeszcze szerszy sposób powiększać swoje osobiste społeczności.

Windows Phone 7 - co z obsługą Mac OS X?


Czy osoby, które kupią palmofon z Windows Phone 7 i będą chciały go obsługiwać z poziomu komputera będą skazane na system Windows? Wygląda na to, że nie: Mac OS X również będzie obsługiwany.

Kolekcja multimediów z filmu Avatar


Najbardziej widowiskowy i uważany przez wielu fanów Camerona za najlepszy jego film - Avatar, podbił serca widzów na całym świecie i stał się najbardziej dochodową produkcją Hollywood.

TRINITY, czyli potężna platforma dla smartfonów


Kontynuując swoją ofensywę StemCell, ZiiLABS zapowiada platformę TRINITY, która potrafi wyprowadzać sygnał w rozdzielczości 1080p. Platforma skierowana jest do smartfonów.

Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Sześciordzeniowy Opteron z niskim poborem mocy


AMD wprowadza na rynek kolejny procesor przeznaczony dla serwerów. Wytworzony w 45-nanometrowej technologii sześciordzeniowy układ Opteron EE, pobiera zaledwie 40W mocy.

Ekran zmiany przeglądarki od Microsoft może prowadzić do ataków hakerów


Sophos ostrzega internautów przed hakerami, którzy mogą wykorzystać inicjatywę zachęcającą miliony użytkowników Internet Explorera do przejścia na alternatywną przeglądarkę.

Allegro utajni dane użytkowników


Od 23 lutego Allegro zastosuje nowy system ochrony prywatności – loginy użytkowników widoczne będą tylko podczas zawierania transakcji.

Amerykańska skarbówka szuka lawirantów na portalach społecznościowych


Amerykańska skarbówka szuka lawirantów na portalach społecznościowych.

Dyskalkulia rozwojowa - problemy diagnozy i terapii (Warszawa)


Program szkolenia: 1. Modele dyskalkulii ( medyczny, społeczny, neuropsychologiczny ) 2. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

CeBIT 2010: Eee PC specjalnie dla dzieci


Asus specjalnie dla dzieci przygotował netbooka o oznaczeniu Eee PC 1001PQ, który dostępny będzie z przyjazną dla dzieci przeglądarką, a także aplikacje i gry pomocne w nauce.

Moja firma od wielu lat przeprowadza panele fotowoltaiczne Bydgoszcz montując panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy oraz okolicach. Jeśli zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne Bydgoszcz w naszej firmie zajmiemy się również temat dofinansowania, tak żeby panele fotowoltaiczne Bydgoszcz były zamontowane w jak najatrakcyjniejszej formie finansowania. Montując panele fotowoltaiczne Bydgoszcz masz pewność, że będą służyły bezawaryjnie przez długie lata.