Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę. Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon z nowym systemem operacyjnym Bada. Model Wave posiada 3,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED oraz procesor z zegarem 1 GHz. Grupa fotografów z HDRLabs stworzyła tak zwany Open Camera Controller, wykorzystując starszą konsolę Nintendo DS do kontrolowania funkcji lustrzanek cyfrowych firmy Canon.1. Budowa i działanie elementów hydraulicznych ze sterowaniem elektrycznym: * Budowa ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Japończycy znani są ze swojego zamiłowania do robotyki. Używają robotów w roli kucharzy, towarzyszy do rozmów czy zwykłych pupili. Tym razem robot przejął rolę kaznodziei.

Firma A-DATA zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej serii modułów pamięci RAM typu DDR3 - Gaming Series v2.0. W modułach nowej serii zastosowano 8-warstwowe płytki PCB z dodatkową ilością miedzi, dzięki której zwiększać ma się stabilność, a pobór energii zmniejszać.

Dzięki wstępnej wersji API w Webkicie służącego do powiadomień, Chrome potrafi generować na pulpicie powiadomienia w formacie tekstowym i HTML. ...
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Mamiya przedstawia kolejną lustrzankę cyfrową, tym razem wyposażoną w "zaledwie" 22-megapikselowy czujnik CMOS o rozmiarach 48 x 36 mm, którą kieruje do początkujących fotografów. Blizzard Entertainment rozpoczął dziś oficjalne zamknięte beta testy swojej najnowszej gry zręcznościowo-strategicznej: Starcraft II: Wings of Liberty. Redakcja MacRumors dotarła do niepotwierdzonych informacji na temat nowej wersji iTunesa. Najważniejszą nowością ma być obsługa e-booków.„Miasto Fotki” to pierwsza w Polsce gra stworzona w oparciu o technologię firmy sMeet, umożliwiająca spotykanie się użytkowników w wirtualnym świecie. 1. Zasady prowadzenia rachunkowości projektów dofinansowanych z funduszy unijnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Zapoznanie z interfejsem programu Illustrator - opis interfejsu programu - ustawienia własne i domyślne - skróty klawiaturowe 2. Zalety grafiki wektorowej 3. Kolor w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

[PRZECIEK] Toshiba pokaże Coś. Zgadnij, co!


25 lat temu trafił do sprzedaży pierwszy masowo produkowany komputer przenośny - Toshiba T1100. Żeby uczcić ta rocznicę i przypomnieć wszystkim, kto był pierwszy Toshiba zapowiedziała specjalną premierę. Co to będzie?

Sześciordzeniowy procesor Core i7 w technologii 32 nm


Zaplanowany uprzednio na drugi kwartał 2010 roku, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 z rodziny Gulftown, będzie miał swoją premierę nieco wcześniej.

Interesujący notebook z AMD. Niestety nie dla nas


Japoński oddzial firmy Hewlett-Packard uruchomił sprzedaż nowego modelu komputera przenośnego, opartego na platformie procesorowej AMD Nile. Urządzenie o nazwie Pavilion dm1a należy do kategorii cienkich notebooków.

Windows Live Essentials 2011 beta (Wave 4) już jest


Dostępna jest już nowa, testowa wersja pakietu aplikacji Windows Live Essentials 2011. W skład zestawu dodatków, poszerzającego możliwości systemów operacyjnych Windows 7 i Vista, wchodzą Galeria Fotografii, program do montażu filmów Movie Maker, klient poczty Live Mail, komunikator Live Messenger, aplikacja do synchronizacji plików Live Sync, Live Family Safety oraz edytor tekstów w blogach - Windows Live Writer. Pakiet obecnie znajdujący się w wersji beta.

Ogromne kolejki w sklepach po Nokię C3


Nie tylko po produkty Apple'a ustawiają się kilometrowe kolejki. Głodni mobilnej technologii mieszkańcy Indonezji, stali po kilka godzin w kolejne po nowy, niedrogi telefon Nokii.

Kurs Masaż gorącymi kamieniami inaczej Masaż Kamieniami Wulkanicznymi (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: Historia masażu kamieniami wulkanicznymi. Zalety terapii zasady działania kamieni. Rodzaje kamieni używanych do zabiegu. Przeciwwskazania i wskazania do ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Samodzielny Księgowy-Bilansista Kurs od podstaw I STOPIEŃ (Rzeszów)


Rzeszowskie Centrum Edukacji zaprasza na kurs Samodzielny Księgowy-Bilansista. Kurs od podstaw (I STOPIEŃ) adresowany do osób, które: nie zajmowały się zagadnieniami ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Excel Dla Zaawanoswanych z Elementami VBA (Katowice)


Środowisko pracy Excela Szablony Praca grupowa Poprawność i ochrona danych Scenariusze, narzędzia Szukaj wyniku i Solver Formatowanie niestandardowe i warunkowe Łącza, konsolidacje, scalanie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jak sprzedawać niewidzialne, czyli o sprzedaży usług (Katowice)


Dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Terminarz Szkoleń Otwartych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Będzie Flash Player na BlackBerry


Research In Motion oraz Adobe ogłosiły na światowej konferencji developerów Adobe MAX wspólną pracę nad stworzeniem wersji Flash Player dla platformy BlackBerry.

HP ma duże plany wobec webOS-a


Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście…

Gmail w wersji offline


Google po ponad roku testów uruchomił usługę Poczta offline dla Gmaila. Dzięki niej można przeglądać swoją korespondencję bez konieczności aktywnego połączenia z Siecią.

Najlepsze gadżety 2009 według TIME-a


Magazyn TIME opublikował rankingi produktów zaprezentowanych w roku 2009. Zwycięzcą nie został nowy iPhone, a… Motorola Droid.

Zobacz, jak wygląda Call of Duty: Black Ops


Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie.

Zasilacze Dark Power Pro P8 pomogą w konstruowaniu wydajnej stacji roboczej


Niemiecki producent zasilaczy zaktualizował i unowocześnił serię Dark Power Pro. Obecnie dostępne są 4 wydajne modele: 750 W, 900 W, 1 000 W oraz 1 200 W.

Microsoft Office Excel 2007 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<b>Rozdział 1 Bazy danych</b> <b>Opis:</b> Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na efektywne wykorzystanie dużych zbiorów danych w postaciach tabelarycznych, a ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Notebook, jakiego świat jeszcze nie widział


Przejrzyj komputer - na wylot. Firma Samsung z pewnością nie powinna dziwić się, że jej stoisko z notebookami przyciąga spore rzesze ludzi. Nie powinno to dziwić dlatego, że na stoisku można zobaczyć naprawdę wyjątkowego notebooka.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Kandydat do wydania Ubuntu 9.10 - do pobrania!


Canonical wydało system operacyjny Ubuntu 9.10 (Karmic Koala) w wersji RC, która jest już dostępna do pobrania. Dowiedz się co nowego i skąd można pobrać nowe Ubuntu.

Wideorozmowy w HD na wybranych kartach SAPPHIRE


SAPPHIRE będzie dołączać pełną wersję aplikacji SimHD IM firmy ArcSoft do dwóch modeli kart graficznych: SAPPHIRE HD 4890 1GB i SAPPHIRE HD 4770 z chłodzeniem Arctic Cooling.

Cynapspro - profesjonalny system zapobiegania utracie danych


Rozwiązaniem mającym zapewniać bezpieczeństwo przechowywanych informacji jest wprowadzone na rynek polski przez firmę AutoID Polska S.A. oprogramowanie Cynapspro.

Apple przyznaje się do wykorzystywania dziecięcej siły roboczej


Co najmniej jedenaście 15-latków pracowało w zeszłym roku w fabrykach, które wytwarzały Macintoshe, iPody i iPhone'y dla firmy Apple.

Filologia polska (Lublin)


Instytut Filologii Polskiej prowadzi szerokie badania z zakresu: literatury porównawczej, translantoryki, historii literatury, krytyki literackiej, językoznawstwa, funkcjonowania i historii języka polskiego, dialektów ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Zagrożenia przy korzystaniu z internetu


Seksualizacja przekazu medialnego, możliwość przesyłania zdjęć za pomocą telefonu komórkowego, uwodzenie za pośrednictwem internetu - to główne zagrożenia dla dzieci i młodzieży w internecie, o których dyskutowano w czwartek w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Moja firma od wielu lat przeprowadza panele fotowoltaiczne Bydgoszcz montując panele fotowoltaiczne w Bydgoszczy oraz okolicach. Jeśli zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne Bydgoszcz w naszej firmie zajmiemy się również temat dofinansowania, tak żeby panele fotowoltaiczne Bydgoszcz były zamontowane w jak najatrakcyjniejszej formie finansowania. Montując panele fotowoltaiczne Bydgoszcz masz pewność, że będą służyły bezawaryjnie przez długie lata.